Listopad 2011

Simple Plan se pro dobrý účel odhalili jako nikdy předtím

1. listopadu 2011 v 12:13 | CanadianGirl |  SP
Prosím vás, abyste neomdlívali… Simple Plan byli vyhlášeni jako 5 ze sedmnácti osobností, které se zúčastní letošní kampaně charitativní organizace zvané Centraide. Tématem kampaně (která poběží až do 13. prosince) je "Pomáháme jeden druhému, protože pod vším jsme všichni stejní."
Ano, slyšeli jste správně: účelem této kampaně je ukázat celebrity, nebo spíše osobnosti v jejich nejjednodušší formě - bez oblečení, aby ukázali, že všechny lidské bytosti jsou stejné: jsou krásné, ale přesto zranitelné, nehledě na věk, původ nebo společenský status. A tím, že se tyto osobnosti vystaví v této zranitelné pozici, snaží se poukázat nvýzvy, jimž musí chudí lidé čelit každý den.
Kromě Simple Plan se této kampaně zúčastnily osobnosti jako Isabelle Boulay, Caroline Dhavernas, Laurence Leboeuf, Luc Picard, Joannie Rochette, Guylaine Tremblay nebo Annie Villeneuve.
A bez dalšího protahování, níže se můžete podívat na velmi kvalitní fotografii z této kampaně, která ukazuje všech 5 členů Simple Plan v celé jejich kráse:

vypůjčeno z simpleplan.cz