Něco do referátu

22. února 2007 v 21:44 | simpleplanmarrky |  SP
Shut Up!
Ti vzkazuje partička z Montrealu všem, kteří ji neberou vážně a myslí si, že je to zase jedna zbytečná kapela na scéně. I když to kluky štve na muziku se kvůli tomu nevykašlou!

Jednoduchý plán
Znají se spolu (až na Davida, kterého potkali později) dese let!!! Chodili spolu na střední školu. Tehdy mělPierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíš, a tak se rozhodli pro něj. V té době Pierre nebyl ve skupině Reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde. Ale kam??? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre, Chuck, Jeff, David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno. To jim dalo sice zabrat, ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plán že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat, získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple plan.

Nepijte kdyz řídíte!!!
Simple plan vyšlo nedávnodruhé album s názvem Still Not Getting any… ze kterého pochází i novinkový singl Untitled, pro kluky nejdůležitější singl z celé desky! Nedávno k ní v Los Angeles natáčeli videoklip a jak sami říkají je to nejosobnější song, jaký kdy natočili. Hluboce se jich dotýká, je to osobní pohled na to, co se stane, když domov postihne tragedie. Chtěli jsme udělat video které bude silné a neobyčejné stejně jako náš song. V uplynulých několika letech se spousta našich známých stala účastníky dopravních nehod, ve kterých hrál hlavní roli alkohol. Jeden student z naší školy se vyboural, když se vracel z víkendového výletu a zabil svého nejlepšího přítele. Bylo to všechny moc smutné, nikdy na to nezapomeneme. Když se stane nějaká nehoda, často má více obětí a změní více životů než si lidé myslí: rodiče, sourozenci, prarodiče, všichni pocítí její dopad. Proto chceme tenhle příběh ukázat v našem videu. Je to story o nevinných lidech, kteří se stali obětí alkoholu za volantem.Skupina se dala dohromady s organizací Mothers Against Drunk Driving, budou vystupovat v jejich šotech a klip se bude od září pouštět v amerických školách!

NOVINKY u Simple Plan
Kromě klipu stihli kluci v minulých měsících odjet na turné s Good Charlotte. A protože se tyhle bandy mezi jednotlivými koncerty nudily, nechaly si dovézt pingpongový stůl a daly si mezi sebou turnaj. Těžko ale říct jestli Simple plan potáhnou stůl i na další turné. Už totiž v září a říjnu je čeká šňůra po Austrálii a navíc kluci nechtějí ani při tomto turné zahálet a hodlají i na cestách tvořit další skladby pro desku. A prý už mají něco rozdělané!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama