David - Miluju blondýnky!!!

22. února 2007 v 21:31 | simpleplanmarrky |  David Desrosiers
David Desrosiers(Simple Plan) miluje blondýnky. ,,Nikdy jsem nechodil s blondýnkou. To bude asi tím, že jsem ještě pořádně holku nemiloval. Měl jsem holku dvakrát v životě. Ani to nebyly holka. S tou první jsme se jednou pomilovali. A pak jsem se s ní rozešel. Nelíbilo se mi to. S tou druhou jsem se ani nepomiloval. Prostě mě nevzrušovala. Byla hezká, ale až tak hodná ne. Byli jsme spolu asi pět dní. To byla moje jediná známost.´´ Pierre:,, Nevím jestli to něco teď na Davida můžu prásknout. (David se zasmál a kývl hlavou.) Tak dobře. Miloval se s holkou jen jednou. Mě to nepříjde trapné. Čeká na tu pravou.´´ David:,, Moc bych chtěl blondýnku. Blondýnky jsou strašně smyslné a vzrušující. Všechny. Neznám se ani s jednou blondýnkou. To bude možná tím, že nemám ani jednu kamarádku.
Znám se jen s klukama. Pierre, Seb, Jeff...´´ Pierra jsme se zeptali, jaké holky se líbí jemu. Pierre: ,,Jednoznačně blondýny. Jsou roztomilé. Teda ne všechny. Je sladké, jak se zatváří, když jim řekneš, že jsou hloupoučké. Já sice blondýnu neznám, ale zato můj kamarád John jo. Už na kameře, když ji jen tak z legrace točil, jsem poznal, že toužím po blondýnce(teda ne po té jeho). Dělal bych si z ní legraci, že je hloupá a ona by převrácela oči v sloup. Myslím si, že by to časem vzala jako legraci. Miluju ty roztomilé pohledy. Sice jsem měl jenom jednu holku, ze kterou jsem by nanejvýš 14 dnů.
Byla to brunetka. A roztomile se nezatvářila ani jednou. Věčně se jí něco nelíbilo, a tak jsem po ní musel stále křičet, tak jsme se rozešli.´´ David:,,Vypadá to, že celá kapela bude mít blondýnku.´´


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aduš Aduš | 22. května 2009 v 11:13 | Reagovat

Proč všichni chcou jenom bloncky???? Nic proti nim,ale fakt už to přeháněj!!

2 pravda pravda | 1. září 2009 v 18:04 | Reagovat

proc nechtej treba brunetky? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama