Únor 2007

Co NIKDY neříkat Davidovi :)

22. února 2007 v 22:03 | simpleplanmarrky |  David Desrosiers
Věci,které mu radši NIKDY neříkej!

"It's ok... I'm confused about my sexuality too!"
-To je v poho...Já o své sexualitě taky nemam jasno!
"Hey, your eyeliner's a little smudged... you can touch up with mine!"
Hej,máš rozmazaný linky...můžeš si je opravit mýma linkama!
"Slut, eh? Yeah... I believe it..."
Děvka,eh?...Jo...Věřím tomu...
"My little sister has that exact same shirt!"
Moje malá sestra má uplně stejný triko!
"I heard that if you dye your hair more than 4 times, you can start losing it... hey! You could be the second Jeff!" *
Sem slyšela že když si nabarvíš vlasy víckrát než 4krát,můžou ti začít padat...hey!bys moh´bejt druhej Jeff!
"Dude, you're the guy who took my order at McDonald's once, right?"
Frajere,ty seš ten týpek,co mě jednou obsluhoval u Mekáče,nemam pravdu?
"I saw you staring at Pierre's butt..."
Viděla sem,jak ses koukal Pierrovi na zadek...
(After getting an autograph) "Hey, you didn't ask me if I wanted fries with that!"**
(Po tom cos od něj dostala autogram)Hej,ses mě nezeptal,jesi k tomu chci hranolky!

Něco do referátu

22. února 2007 v 21:44 | simpleplanmarrky |  SP
Shut Up!
Ti vzkazuje partička z Montrealu všem, kteří ji neberou vážně a myslí si, že je to zase jedna zbytečná kapela na scéně. I když to kluky štve na muziku se kvůli tomu nevykašlou!

Jednoduchý plán
Znají se spolu (až na Davida, kterého potkali později) dese let!!! Chodili spolu na střední školu. Tehdy mělPierre a Chuck svou kapelu Reset se kterou se jim podařilo vydat desku. Chuck v ní vydržel asi tři roky, poté dal přednost škole, nicméně s muzikou koketovat nepřestal. Časem se dal dohromady s Jeffem a rozjeli nový projekt. Jenomže jim chyběl kytarista a zpěvák . Naštěstí byl Sebastien volný a bydlel nejblíš, a tak se rozhodli pro něj. V té době Pierre nebyl ve skupině Reset spokojený a rozhodl se že z ní odejde. Ale kam??? No přece ke klukům do nové vznikající partičky! V Reset uprchlíka chvíli zastupoval David, ale i ten nakonec zběhnul. Sestava - Pierre, Chuck, Jeff, David a Sebastien byla kompletní ale chybělo jim jméno. To jim dalo sice zabrat, ale i o jeho vzniku vyprávějí novinářům zábavnou historku. Už na střední měli plán že nechtejí skončit jako šedé myši někde v kanceláři nebo dělat něco co je nebaví. Naopak - toužili se skupinou jezdit po světě, koncertovat, získávat nové přátele. Byl to jednoduchý plán. A když se do puntíku splnil nebylo co řešit - pojmenovali se Simple plan.

Nepijte kdyz řídíte!!!
Simple plan vyšlo nedávnodruhé album s názvem Still Not Getting any… ze kterého pochází i novinkový singl Untitled, pro kluky nejdůležitější singl z celé desky! Nedávno k ní v Los Angeles natáčeli videoklip a jak sami říkají je to nejosobnější song, jaký kdy natočili. Hluboce se jich dotýká, je to osobní pohled na to, co se stane, když domov postihne tragedie. Chtěli jsme udělat video které bude silné a neobyčejné stejně jako náš song. V uplynulých několika letech se spousta našich známých stala účastníky dopravních nehod, ve kterých hrál hlavní roli alkohol. Jeden student z naší školy se vyboural, když se vracel z víkendového výletu a zabil svého nejlepšího přítele. Bylo to všechny moc smutné, nikdy na to nezapomeneme. Když se stane nějaká nehoda, často má více obětí a změní více životů než si lidé myslí: rodiče, sourozenci, prarodiče, všichni pocítí její dopad. Proto chceme tenhle příběh ukázat v našem videu. Je to story o nevinných lidech, kteří se stali obětí alkoholu za volantem.Skupina se dala dohromady s organizací Mothers Against Drunk Driving, budou vystupovat v jejich šotech a klip se bude od září pouštět v amerických školách!

NOVINKY u Simple Plan
Kromě klipu stihli kluci v minulých měsících odjet na turné s Good Charlotte. A protože se tyhle bandy mezi jednotlivými koncerty nudily, nechaly si dovézt pingpongový stůl a daly si mezi sebou turnaj. Těžko ale říct jestli Simple plan potáhnou stůl i na další turné. Už totiž v září a říjnu je čeká šňůra po Austrálii a navíc kluci nechtějí ani při tomto turné zahálet a hodlají i na cestách tvořit další skladby pro desku. A prý už mají něco rozdělané!!!

Pár zajímavostí

22. února 2007 v 21:44 | simpleplanmarrky |  SP
 • Chuck, Jeff, Pierre a Seb chodili na stejnou střední školu - Beaubois High School in Montreal, Canada
 • 4 z 5 kluků stále žije v domě se svými rodiči
 • když se zblázní, nadávají francouzsky
 • všichni kluci jsou Kanaďané a mluví francouzsky
 • Pierre, Seb a Jeff mají tetování
 • Jeff a Seb mívali dlouhé vlasy
 • milují dárky
 • 29. listopadu 2002 Simple Plan tour bus havaroval na cestě do Chicaga. Naštěstí skupina byla v pořádku a neutrpěli žádná vážná zranění.
 • Na živém vystoupení v Electric Christmas Show 2002 při písničce Addicted Jeff hrál na kytaru pro leváky
 • Skupina byla skoro zabita elektrickým proudem na fotce, kde byli ve vaně. Můžeš ji vidět v leporelu "No Pads, No Helmets... Just Balls"
 • 14. listopadu v New Orleans skupina poprvé vystupovala bez jednoho člena, protože Pierrovi bylo špatně. David pak po celou show zpíval všechny vokály.
 • Mark Hoppus řekl Simple Plan, že by měli se měli pojmenovat "One Legged Duck" ("Jedna Běžící Kachna")
 • V tour busu kluci dávají přednost mluvení francouzsky
 • Pierrova učitelka francouzštiny jemu a Chuckovi řekla, že by si měli půjčit školní nástroje a přihlásit se jako skupina na show školních talentů
 • Nebere je hokej
 • Pierre a Chuck hrávali na klavír
 • David a Pierre skatují. David ale už ne, protože říká, že se při tom hodně zraní
 • "Role Model" je Pierrova, Patova a Chuckova oblíbená značka oblečení
 • Pat a Chuck udělali SP DVD "A Big Package For You"
 • Pat se stará o SP web a obchod
 • kontakt: info@simpleplan.com

  Pierre: (k publiku) "JSTE VE FORMĚ!?
  Publikum: "JOOOOO!!!"
  David: "..ve formě čeho?"
  Pierre: "HOHOHOHO!"

  Pat:"Sebe!"
  Seb:"Jak je?"
  Pat:"Co to děláš?"
  Seb:"Jen, uh, dávám pásku na všechny svoje věci, takže si to opice může vystavit"

Něco málo o Simple Plan

22. února 2007 v 21:43 | simpleplanmarrky |  SP
Ruce nahoru, komu se už dělá špatně z debatování, co je a není "punk"? Jestli tohle čtete, je tu šance, že jste si udělali vlastní obrázek o Simple Plan. Ale možná je čas zapomenout na to, co víte, protože by se Simple Plan nemohli míň starat o názory lidí na ně. Minulý rok Simple Plan trávili přerýváním energie, jistoty a, ano, někdy frustrace v jejich hudbě. A nezáleží na tom, jak chceš označit jejich hudbu, 11 songů na dlouho očekávaném sruhém albu Still Not Getting Any… dokazuje, že SP nejsou punková kapela, popová kapela, rocková kapela, nebo na cokoliv přijdeš… jsou prostě skvělá skupina… skupina, která usiluje o to, psát skvělé songy a pekelně to zinscenovat na show!

Popravdě, hodně se stalo od doby, kdy kanadská skupina z Montrealu-zpěvák Pierre Bouvier, bubeník Chuck Comeau, basák David Desrosiers a kytaristi Sebastien Lefebvre a Jeff Stinco-vydala No Pads, No Helmets, Just Balls… na jaře roku 2002. Kromě prodání několika milionů alb, skupina sdílela podium s každým od Rancid až po Aerosmith; měli vystoupení na Vans Warped Tour v průběhu tří let (dvakrát jako Headliners) a byli čtyřikrát nominovaní na MTV Video Music Awards-to není špatné pro pět dětí, které jezdívaly na tour v kombíku jejich rodičů.

"Písničky o autech a pařbách mi nic neříkají," vysvětluje Comeau. "Mám rád písničky, které když poslouchám, rozechvěje mě to." Můžeš si chtít obléct bundu při poslouchání Still Not Getting Any…, protože je vytvořena s hodně chvějícími se momenty: "Crazy", zaznamenává nejistoty každého z nás v průběhu dne (ano, i když jsi rocková hvězda), při "Perfekt World" usiluje o to, rozeznat smysl od porážky. Nicméně na chvíli to vypadalo, že tyhle písničky nikdynepůjdoudohromady.

"Psaní textů je pro nás dovednost, se kterou můžeme opravdu tvrdě pracovat," přiznává Comeau. Potom, kdy v únoru skupina zabalila svoje první U.S. headlining tour s MxPx, Comeau a Bouvier strávili tři měsíce ve Vancouveru psaním textů pro nové album, zahazováním víc nápadů než s čím přišli. "Nejdřív jsme měli problém přijít s materiálem, který jsme milovali, a tak jsme pořád jen psali a psali… nikdy jsme nepřestávali. Po měsících téhle práce a popohánění se navzájem se to prostě dalo dohromady," vysvětluje Bouvier. "'Perfect World' byla jedna z prvních písniček, které jsme měli, a odtud z nás songy začaly padat jak vodopád."

Když přišel čas nahrávat, skupina angažovala slavného producenta Boba Rocka (tenhle muž stojí za největšími deskami Metallici, Mötley Crüe a Bon Joviho). Vidina Still Not Getting Any… byla jednoduchá… by nechtěla být omezována punkovým žánrem, což se ironicky zdá mít víc pravidel než může mít jedna stopa.

"Myslím si, že na první nahrávce jsme prostě chtěli napsat čistý pop-punk a na téhle nám to bylo jedno-prostě jsme chtěli napsat dobrý písničky," vysvětluje Comeau. Bouvier má dobrou analogii na vzestup skupiny: "Jako interpret, proč se omezovat k dělání zaručených věcí?" ptá se nahlas. "Je to jako být malířem; rozhodneš se pro používání jen sedmi nebo osmi barev, nebo smícháš všechny barvy dohromady a vytvoříš nejkrásnější možnou malbu. Od velmi osobního příběhu z hlavního singlu "Welcome To My Life" bláznivě radostnému kytarovému sólu v "Promise", tohle názorně ukazuje vzestup skupiny v psaní songů.

Dejme tomu, že Still Not Getting Any… nebude v trip-hopové sekci jakéhokoli obchodu s hudbou, ale jsou tam nějaká překvapení, jako jemné, ale mocné mezihry v "Shut Up", cool a ještě složité bicí soundy v "Perfekt World", nádhernou strunnou oblast a dotýkající se texty můžeš slyšet v "Untitled" nebo epické strunové uspořádání ve "One". "Thank You" připomíná melodické punkové skupiny začátku 90. let, které ovlivňovali starou hardcorovou skupinu Comeaua a Bouviera, Reset.

Nahrávka se trochu liší od té první, ale je stále naše," podotýka rychle Lefebvre. Nicméně, ačkoliv Simple Plan rádi experimentují s formulemi, což je udělalo slavnými, jejich největší starost není zklamat fanoušky, protože pro ně se to album dělá. "Spojení mezi námi a našimi fanoušky je nejdůležitější věc, kterou máme," vysvětluje Desrosiers."Konec konců budou jediní, kdo udělá nebo rozboří naše album, ne nějací hudební kritici, kteří si už o nás udělali vlastní obrázek," dodává Stinco. "Bez nich bych pravděpodobně pracoval od devíti do pěti v práci, kterou nenávidím."

Nakonec, skupina mluví o svých textech nejlepších a během "Shut Up", kdy Bouvier zpívá "Nic, co dneska řekneš, mě nepoloží", to není záměrná provokace-to je pravda. Takže na čí straně jsi?

Jeff Stinco+ jeho hlášky

22. února 2007 v 21:43 | simpleplanmarrky |  Jeff Stinco

Jean-Francois Stinco

datum narození: 22. srpna 1978

Jeffovo pravé jméno je Jean-Francois, všichni jeho kamarádi mu říkali J.F. a z toho pak vznikl Jeff

ve skupině: hlavní kytara

oblíbená barva: černá, (i když to není barva) pleťová

oblíbené skupiny: U2, Guns and Roses, Pink Floyd, The Beatles, Jimmy Eat World, Blink182, Def Leppard, Good Charlotte, Hendrix, The Used, Mest, Marvelous 3,Goldfinger (Oldfinger), Bad Religion, Face to Face, MxPx, Green Day

oblíbené jídlo: italské ("Můj recept na rajskou omáčku je pěkný zabiják!"), sushi

oblíbené filmy: Stand by me, Almost famous, Y Tu Mama Tambien, Dead Poet Society, Transpotting, Pulp Fiction, Jenna loves Rocco

oblíbené TV show: Osbournovi, Přátelé, The Sopranos

oblíbený boyband: New Kids on the Block

oblíbená videohra: Britney Spears dance beat

oblíbené knihy: "Stařec a moře"-Hemmingway, "The book of Laughter and Forgetting"- M. Kundera,
"Umění tantrického sexu", "Alchymista"-Paulo Coelo

oblíbené koncerty: The Doughboys na Crush tour, Green Day na Pop Disaster Tour

oblíbené časopisy: Guitar World, Rolling Stone, Spin, Playboy, Guitar One

oblíbený herec/herečka: Robin Williams/Jodi Foster

chtěl by žít: na jihu Francie nebo v Sydney, Austrálie

co má rád: "Miluju dívat se na Davida jak močí ve sprše (kecám!) jsem blázen do kyselých broskví."

před SP: učitel kytary

boxerky, nebo slipy: těsné sexy slipy

oblíbený superhrdina: Wolverine

domácí mazlíčci: Roxy (moje kočka rebelka), Merlin (moje tlustá kočka), Wolf (můj bláznivý pes) a můj pes Poutchi (tak moc mi chybíš)

co používá: kytary - Guild bluesbird goldtop a Guild Bluesbird AAA
zesilovače - Hughes and Kettner Duotones a Hughes and Kettner Zentera
struny - Daddario XL-140s lehký vršek, těžký spodek
kabely - Planet Waves

Jeff je napůl Ital

Jeff se bojí výšek

Jeff byl na střední škole týraný. Domů ze školy musel chodit jinou trasou, protože jinak by do něj strkali a dělali si z něj srandu.

Jeffovy vlasy byly černé

Jeff má jednoho bratra


Hlášky:
Já teď nepiju pivo..."

"On má zebří modlu!"-na Davida

"Jak je?"-prochází se bez kalhot

"Svým způsobem vypadám líp než Moby!"

"Hodlám vyhrát!"

"Oni chtěli úplně celýho Jeffa"

"Co je kurva tohle ty zasranej zkurvysyne!?"

Jeff: "Dá to na hodně míčů pro 5 kanadských kluků, dostat se sem a dobývat svět"
Pierre: *sčítá to* "Dá to 10 míčů."

"Přestaň filmovat, chlape!"

"Moje máma je panna"

"Upravuju si vlasy. Dělám to vždycky před vystoupením!"

"Holá hlava je nádherná!"

"Podepíšeme nějaký hovno"

"David podepsal smlouvu s ďáblem a mluví s ním každou noc ve spánku"

"Pierrovi je 14"

"Chuck je fakt holka"

"Seb má 10ti palcový palec"

"Jsem z kraje vesmíru"

"Tvoje máma!!"

"Není to dlouho, co si rodiče mysleli, že hudba je jenom koníček...promiň mami, chci hrát na kytaru až do konce života!!"

"Moje oblíbená písnička k hraní na živo je....*přemýšlí*...ta poslední"

Jeff:"Oni křičí a pak se podepisujeme"
Pierre:"Pak křičíme"
Jeff:"A pak křičí oni a pak se podepisujeme a pak křičí a my se podepisujeme znovu"

David Desrosiers+ jeho hlášky

22. února 2007 v 21:42 | simpleplanmarrky |  David Desrosiers

David Phillipe DESROSIERS

jméno: David Phillipe Destrosiers

datum narození: 29. srpna 1980

ve skupině: baskytara a doprovodný zpěv

David taky hraje na kytaru a bicí

oblíbená barva: černá

oblíbené jídlo: sushi

oblíbené filmy: Pomáda, Pump up the volume

oblíbená TV show: Wonder Years
oblíbený boyband: Backstreet Boys

oblíbená videohra: Pro AM (Nintendo old school)

oblíbená kniha: Kamasutra (půjčená od sestry)

oblíbený koncert: "Je jich strašně moc, ale kdybych měl jeden vybrat, musel bych říct EDGEFEST 2

oblíbený časopis: Modern Drummer

oblíbený herec/herečka: Robin Williams/Drew Barrymore

kde by chtěl žít: "Na Hawaii, ale musel bych tu být s někým, koho miluju!"

David rád močí ve sprše ("Močení ve sprše mě prostě uvolňuje.")

práce před SP: "Pracoval jsem u McDonald's v našem městě"

oblíbený superhrdina: Superman

domácí mazlíček: zlatý retrývr Sam
co používá: baskytary- Fender precision basses
struny- Dean Markley blue steel 80-105

David si před vystoupením s Pierrem zranil kotník při skateboardingu. David se chtěl předvádět, ale selhal a na jevišti musel být opečováván Avril Lavigne.

David byl vybrán, aby vystřídal Pierra, když opustil Reset.

David má rád skateboarding

David má problém s páteří.

David má starší sestru Julie

David křičí ze spaní

David se přemístil do Jeffova sklepení

existuje hodně drbů, že David chodil s Avril Lavigne.

David nosí brýle, nebo kontaktní čočky.

David se zamiloval do Gwen Stefani, ale ta mu zlomila srdce.

David nechodil na střední s ostatními kluky a oni ho pak potkali v Chuckově a Pierrově staré kapele Reset

David má ADD (Attention Defiset Disorder), což znamená, že nemůže upoutat pozornost.
Davidova přítelkyně:

Hlášky:
Kdybych se hodlal rozprodat, už bych to dávno udělal."

Rick (Muchmusic): "On je lhář?"
David: "Ne, on je právník (v angličtině podobná výslovnost jako u slova lhář-pozn.překl.)! No, podle mě je to to samý."
Rick: "Tady máme Davidův smysl pro humor."

"Jestli nepiješ, můžeš se stejně tak zabít, víš"

"Máme pro vás vánoční dárek! Je to hroznové víno. Ale není to normální hroznové víno. *sní jednu kuličku* jsou v tom drogy. Kdo chce hroznové víno?!"

"Jako 'Žasnu jaké to je líbat kluka s piercingem ve rtu.'... Jo! Ovšem že žasneš!"

"Vyčurej naše francouzský jména do sněhu!"

"Podívej, banány! Double banány! To znamená, že jsou dva banány v jednom!"

"Je to v pořádku, když začínám brečet?"- při točení videa Perfect

"Zničíme všechno, včetně našich těl"

"Ve skutečnosti cílem je ZABÍT skupinu"

David: "Skoro jsme umřeli, protože jedno ze světel spadlo do vody a dostali jsme ránu a od té doby můžu říct, na co ženy myslí"
Amanda (Muchmusic): "Na co právě myslím?"
David: *zazubí se* "Na můj zadek."

"Není to skvělý být nahý ve vaně?"

"Jsme Francouzi, mluvíme kanadsky"

"Dostal jsem bublinkovou koupel přímo tam, kde je můj penis, a je to skvělý!"

David: "Promiňte, že jsme přišli pozdě na koncert, lidi, já jsem uhhh v zákulisí... uhhh... onanoval.
Pierre: "Oni určitě chtěli slyšet, že David.."
David: "No bylo by to rychlejší, kdybych myslel na TVOJI MAMKU."
Pierre: Oooooh... Jo vždycky je dobrý přijít s mamkama. *otočí se k publiku* Takže jsou tu dnes večer nějaký mamky?"

Chuck Comeau+jeho hlášky

22. února 2007 v 21:42 | simpleplanmarrky |  Chuck Comeau

Charles Andre COMEAU


datum narození: 17. září 1979

říká si: Chuck

ve skupině: bicí, psaní textů

oblíbené barvy: dětsky modrá a růžová

oblíbené skupiny: Blink 182, The Beach Boys, Guns and Roses, Good Charlotte, Linkin Park, Sugar Ray

oblíbené jídlo: sushi

oblíbené filmy: That thing you do, Almost Famous, Americká krása, Návrat do budoucnosti I a II, Menace II society, Chasing Amy

oblíbené TV show: The Wonder Years, Seinfeld, Making the band

oblíbený boyband: LFO

oblíbená videohra: NHL 2001 PS2

oblíbené knihy: Drumming for Drummies, The ICE opinion od ICE-T, Pán Prstenů, cokoliv od M. Kundera

oblíbené koncerty: NOFX, Ten Foot Pole, Face to Face, Trigger Happy - Montreal 1994, Pearl Jam and the Doughboys - Montreal 1992, Blink 182 with Unwritten Law - Montreal 1998

oblíbený časopis: Rolling Stone

oblíbený herec/herečka: Ben Stiller, Adam Sandler, John Favreau/Katie Holmes

kde by chtěl žít: Los Angeles

Chuck má rád hip hop a rap

před SP: psal pro hudební časopis

boxerky, nebo slipy: boxerky

oblíbený superhrdina: Batman

Chuck nemá žádné domácí zvíře

co používá: bubny - OCDP
blány bubnů - Evans
činely - Zyldjian
paličky - Pro-Mark

Chuckova mamka mu stále pere prádlo

Před každým koncertem si Chuck namaže ruce gelem na vlasy, takže mu paličky nemůžou vypadnout z ruky.

Chuck nosí brýle, nebo kontaktní čočky.

Když Chuck nebyl ve skupině, chtěl se stát právníkem.

Chuck opustil Reset, protože se vždycky hádal s Pierrem
Hlášky:

Nemáš absolutně šanci s holkama...všichni jsou pro Marka McGratha!"
"U Jay-Zho"-odpovídá na otázku 'kde jsou všechny holky?všechny peníze?'
"V Japonsku nám nosili dárky. Budeme se snažit přinýst tenhle nápad dětem v Americe."
"Nedostaneš se k praní prádla a tvoje ponožky jsou vždycky špinavý a hrozně smrdí. To je děs."
"Četl jsem věci jako 'Doufám, že se zardousíš rozbitým sklem!' YAY! To chci!"
Nam (Muchmusic): "Tohle bylo zbrusu nové video..
Chuck: "Je to simple plan ne zbrusu nové!"
Nam: Chuck Chuck Chuck... Dlouho jsme tě neviděla! Posledně jsem tě viděla, jak jsi mě ovázal páskou a hodil mě do kumbálu."
Chuck: *nervózně se podívá* "Řekl jsem ti, ať to neříkáš před diváky."
Benji: "A co Whitney Houston?"
Chuck: "Ne, ona je z Houstonu."
"To nebude znít unaveně."
"Skupina se rozpadla. Už se nikdy nebudeme moct dát dohromady."
"Máš problém se sexem?"
"Lidi, vy se v tom líbáte?"
"Stálí životní partneři, to je správný."
"Myslím, že se lekl toho, jak jsi byla velká."- na loveline
"Máme rádi naše fanoušky! Takže půjdeme do jejich postelí! a NAFILMUJEME si to!"
"Hej, poslouchejte, podílíme se na hodně materiálech jako pornografie, ale ne spodní prádlo. Na tom bych se nepodílel. Myslím tím, že to je příliš velký obor pro tamty kluky-utopili by se v tom."
novinář: "S kým bys šel raději na rande: s Avril nebo s Benjim?"
Chuck: "Zeptejte se Davida!" (smích)
"Fajn, prostě potřebuju přátele... Ty jsi můj přítel! Moc ti děkuju.." -mluví do kamery
"Ahoj lidi v Albertě!"
"Nemůžu vstát. Stala se chyba."
"To na co se díváš není skutečnost, je to PÍČOvina"
"Říká se tomu historický vozidlo, takže to vůbec není jako... no je to opravdový auto ale... historický"
"Ty si, uh, se sebou hraješ?"
"Pro její potěšení."
Adam Corrola na loveline: "Dostáváme hodně bláznů a masturbantů, co dnes večer volají. mladé holky.
Chuck: "To je tvoje posluchačstvo."
Adam Corrola: "Jo, obviňuju vás, lidi."
Chuck: "Musí zaplatit lidi pro naše show."
Pierre: "Jo, bohužel nemáme žádný fanoušky, takže by to mohl být problém"
Chuck:"Zaplatí hodně peněz"
Adam:"No, používáme hodně tuláků, bezdomovců a takovýchto lidí"
Chuck:"To je levný"
Adam:"My je shromažďujeme"
Pierre:"Dělávali jsme to"
Drew:"Prostě cokoliv je v ulicích Hollywoodu. Prostě to tam nabíráme."
Adam:"Chytáme je, shromažďujeme."
Chuck:"Máte náklaďák a tím je nabíráte."
Adam:"Utíkající prostitutky a takovýhle lidi. Hodně pašeráků. Hodně denně pracujících dělníků z Home Depot."
Chuck:"Tam nejsou žádné špatně zavánějící práce."
Adam:"Jenom nepochopitelný práce."

Pierre BOUVIER+ jeho hlášky

22. února 2007 v 21:41 | simpleplanmarrky |  Pierre Bouvier

Pierre Charles Bouvier


datum narození: 9. května 1979
ve skupině: zpěv

oblíbené barvy: černá a modrá

oblíbené skupiny: Good Charlotte, The Beach Boys, Blink-182, New Found Glory

oblíbené jídlo: sushi

oblíbené filmy: Návrat do budoucnosti, The Matrix, Americká krása

oblíbená TV show: Přátelé

oblíbený boyband: Backstreet Boys

oblíbená videohra: Tony Hawk Pro Skater II

oblíbené knihy: 1984 od George Orwella a Harry Potter 1 až 4

oblíbené koncerty: NOFX, Face To Face, Ten Foot Pole, Trigger Happy - Montreal 1994, Edge Fest II toronto:
Blink-182, New Found Glory, Sum 41, Good Charlotte, Jimmy Eat World

oblíbený časopis: Victoria's Secret catalogue

oblíbený herec/herečka: Jim Carrey/Julia Roberts

chtěl by žít: "Někde na horké pláži s velkými vlnami."

má rád: Ben and Jerry's chocolate chip cookie, dough ice cream

co dělal před SP: "Byl jsem kuchař v kuřecí barbecue restauraci!!"

boxerky, nebo slipy: boxerky

oblíbený superhrdina: Wolverine

Pierre má 4 psy (Zack, Sunny, Zoe, Misha) a jednu rybičku (Fishy)

Pierre si těžko zapamatovává texty songů od Simple Plan a jednou na představení se stalo, že je zapomněl uprostřed zpívání Perfect.

Pierre každý den pije nápoje na hubnutí, protože si myslí, že má tlusté paže.

Pierre hrál na basovku v Resetu.

Pierre hraje na baskytaru, kytaru a na barytonový saxofon.

Pierrův taťka hrával v kapele.

Pierre zvracel v koupelně před natáčením videa "I'm Just A Kid".

Jména Pierrových rodičů jsou Réal a Louise jeho dvou bratrů jsou Jay a Johnathan.

Když bylo Pierrovi 13, spadnul ze snowboardu a zlomil si přesně napůl klíční kost.

Pierrova mamka nepochopila, proč má být název alba vtipný.

Pierre dostal flaškou na vodu, která po něm byla hozena na jednom tour.

Pierre kouří.

Když byly Pierrovi 3 roky, jeho starší bratři jezdili na dvojkolkách. Chtěl se to naučit, takže se ve třech letech učil jezdit na kole. Když mu bylo asi 5, pronásledoval své bratry na kole, spadnul a vyrazil si zuby.

Před Simple Plan Pierre chtěl být biologem moře.
HLÁŠKY:
Musíme to řídit...zemřeme"

Jeff: "Dá to na hodně míčů pro 5 kanadských kluků, dostat se sem a dobývat svět"
Pierre: *sčítá to* "Dá to 10 míčů."

"To je pro mého kamaráda Teda, který je gay... 'Jsem čurák, Tede'.." -mluví o songu Addicted

"Přišel jsem na to, že Benji je atraktivnější než Joel, osobně. Je prostě víc v mým stylu. Kdybych byl holka, udělal bych ho prvního. Udělal bych je oba, ale Benjiho dřív."

"Někteří lidi říkají 'Umím napsat 10 songů za den' ..kravina, já ne."

"Jsem párty zvíře!"

"Je to asi dvě noci zpátky, byl jsem ve vaně před ehm... hodně lidma a byl jsem prostě jako.. WOOHOO!"-mluví o tom, kdy byl opilý

"Ok, tak
tohle bylo vtipný."-na koncertě potom, kdy Chuck nezačal bubnovat na začátku 'My Alien', nechal ho skákat po jevišti jako idiot.

"Doufám, že až je budeme doopravdy mít, budeme moci dělat cokoli, co prosazujeme na naší desce."-mluví o dětech

"Řekni mi, je to dobrý být jako ty?"-Pierre ukazuje na Seba při zpívání You Don't Mean Anything

novinář: "Na začátku šel Seb čurat..."
*Skupina ho přeruší a začne tleskat a oslavovat jakoby to Seb dělal poprvé*

"Budeme hrát... protože jsme skupina... Hrajeme muziku... víš? Jsme skupina, která hraje muziku."

Pierre: (k publiku) "JSTE VE FORMĚ!?
Publikum: "JOOOOO!!!"
David: "..ve formě čeho?"
Pierre: "HOHOHOHO!"

David: "Promiňte, že jsme přišli pozdě na koncert, lidi, já jsem uhhh v zákulisí... uhhh... onanoval.
Pierre: "Oni určitě chtěli slyšet, že David.."
David: "No bylo by to rychlejší, kdybych myslel na TVOJI MAMKU."
Pierre: Oooooh... Jo vždycky je dobrý přijít s mamkama. *otočí se k publiku* Takže jsou tu dnes večer nějaký mamky?"

Pierre: "další song je o tom jak... jak... víte jak holky dokážou, abyste dělali bláznivý a hloupý věci?..
Nějaký kluk v publiku: "PAK SI PŘÍŠTĚ NECH NA SOBĚ KALHOTY!"

"Byl tady někdo v nebi? Nebo ve vesmíru? ... Jo, já taky ne. Věří tady někdo v mimozemšťany? ...Myslím, že tam je jeden perfektní pro mě."-uvádí My Alien

"Myslím, že víš, že to je pravda... Uběhnul bych tisíc mil, abych tě NAHRBIL"*nahrbí se*- vymýšlí nová slova pro 2. verzi Addicted

"Myslím, že víš, že to je pravda... Uběhnul bych tisíc mil, abych... CHŇAPNUL PO TVÝM ZADKU."-ymýšlí nová slova pro 2. verzi Addicted

novinář: "Je to těžký mít show každou noc?"
Pierre: "Ne. Někdy to je těžký... Je to těžší pro lidi jako jsme my, kteří nejsou moc chytří. Víš, pamatovat si všechny ty noty a tak."

"trávit noc venku v St-Jean-Baptiste, Québec je DĚSNÝ! Oni tam vůbec nepijou!"

"Být v kapele je jako být oženěný se čtyřmi kluky. Je to horší než mít přítelkyni. Mít přítelkyni se nedá srovnat s tím být ve skupině!"

"Prostě se snažíme být sami sebou. Děláme rádi to, co děláme, a snažíme se to dělat. Opravdu se nesnažíme změnit hudbu nebo něco říkat. Tohle jsme my - to je ono!"

"Když jsi známá osobnost ve škole a vidíš někoho, jak je týraný, měl bys sebrat sílu, kterou máš, a promluvit si s násilníkem a dát jim vědět, že to není cool!"

Pierre, Chuck a David-Přítelkyně? Na co mi bude?

22. února 2007 v 21:40 | simpleplanmarrky |  Rozhovory s SP
Máte přítelkyni?
David: Nemám a ani žádnou nehledám. K čemu mi bude.
Mám skvělé kamarády, tak na co holka?
Chuck: Taky nemám přítelkyni a ani ji nějak nutně nechci.
Nešílím po holkách až tak, že bych je nutně potřeboval.
Pierre: Holka je na nic. Mě stačí hudba, kamarádi a cigarety.

Proč si myslíte, že jsou holky zbytečné?
Pierre: Neříkám přímo že jsou zbytečné, ale nejsou ani nějak
šíleně užitečné.
Chuck: Holky jsou bezva. Jsou hezké hodné, ale prostě mě to
nějak k holkám neláká.

Myslíte si, že jsou užitečnější muži nebo ženy? Proč?
Pierre: Muži!!!(směje se)
David: Nevím. Myslím si, že ženy i muži jsou na t
om stejně.

Pierre Bouvier (Simple Plan)-Wave jsem viděl jednou!!!

22. února 2007 v 21:39 | simpleplanmarrky |  Pierre Bouvier
Pierre Bouvier ze skupiny Simple Plan prozradil, že s Wave Gagnon nikdy nechodil. ,,Viděl jsem se s ní jednou a to mi stačilo. Nemám nic proti ní, ale nějak jsme si nepadli do oka. Hned první den co jsme se
viděli, jsme se pohádali. Viděl jsem jí jednou v životě a víckrát už ji nechci vidět.´´ řekl Pierre. ,,Já Wave sice neznám, ale moc se mi nezamlouvá. A nedovedu si jí představit po boku Pierra. On měl asi jen
jednu nebo dvě holky a z každo byl MAXIMÁLNĚ týden. Wave se k Pierrovi nehodí. Je to taková vyoblíkaná, namalovaná krasavice. Pierre by měl být s někým trošku normálním. Já bych Wave taky hned tak nebral.´´řekl nám Pierrův dobrý kamarád David Desrosiers (Simple Plan).